Hotel Popelka Praha

Hotelu Popelka Praha 11 Hotelu Popelka Praha 12 Hotelu Popelka Praha 13 Hotelu Popelka Praha 14 Hotelu Popelka Praha 15 Hotelu Popelka Praha 16 Hotelu Popelka Praha 17 Hotelu Popelka Praha 18 Hotelu Popelka Praha 19 Hotelu Popelka Praha 20 Hotelu Popelka Praha 21 Hotelu Popelka Praha 22

.Doufáme, že krásné a klidné prostředí Hotelu Popelka spolu s vyškoleným personálem se stylem, kvalitou a maximální péčí o své hosty, Vám dokáže tyto chvíle ještě více zpříjemnit.


Hotel Popelka se nachází v klidné části města, jen pár kroků od obchodního a kulturního centra Anděl a nedaleko historického srdce Prahy. Blízkost metra a městské hromadné dopravy zaručuje pohodlné a rychlé spojení po celé Praze. Váš automobil můžete zaparkovat na hlídaném parkovišti přímo v hotelovém areálu.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-popelka@toprague.cz
Adresa: Na Popelce 215/12 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Popelka Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Popelka Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

- Odebrat typ pokoje ...
+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist